Szkolenie baristyczne w Innej Bajce w Białymstoku

29 sierpnia przeprowadziliśmy szkolenie baristczne dla pracowników Innej Bajki w Białymstoku. W ciągu kilku godzin nasz barista przekazał sporą dawkę wiedzy i ciekawostek personelowi jednej z najbardziej kultowych restauracji na Podlasiu. Niemal rodzinna atmosfera spotkania sprawiła, że szkolenie stało się nie tylko solidną nauką, lecz także przyjemną zabawą. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!

Szkolenie baristyczne w Innej Bajce w Białymstoku

W pierwszej kolejności zaproponowaliśmy część teoretyczną, w której załoga Innej Bajki mogła dowiedzieć się kilku ważnych rzeczy zarówno na temat samej kawy, jak  i sposobów jej parzenia.

Sztuka przygotowywania espresso i nie tylko…

W kolejnej części spotkania personel restauracji miał okazję przekonać się, jak wiedza teoretyczna przekłada się na praktyczne umiejętności. Duża część spotkania została poświęcona sztuce przygotowywania prawdziwego, włoskiego espresso, a także kaw mlecznych.

Szkoleniu bacznie przyglądał się także właściciel i szef Innej Bajki Pan Paweł Kosiorek (na zdjęciu niżej od lewej).

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Wszystkich zapraszamy do odwiedzenia Innej Bajki w Białymstoku – to miejsce to nie tylko najlepsza kawa, lecz także niezwykle smaczna kuchnia oraz ciekawy i przyjemny wystrój. Odwiedzając Białystok, to miejsce z pewnością powinno znaleźć się na Waszej liście! Poniżej kilka zdjęć samej restauracji, które udało nam się zrobić jeszcze przed przybyciem gości. Zobaczcie sami, że naprawdę warto tu być! Zapraszamy też do naszego sklepu, gdzie możecie kupić prawdziwą, włoską kawę Cellini.

Karolina Skutnik

W Innej Bajce

2019-03-15T10:11:23+00:00