O nas2018-09-05T22:57:58+00:00

 

7

Witamy na stronie inspiracjekawowe.pl

Inspiracje kawowe – pod tą nazwą, kryje się pasja do tego, co robimy i duże doświadczenie w biznesie kawowym. Każdego dnia obserwujemy, jak ewoluuje środowisko gastronomiczne, a to z kolei sprawia, że znamy je doskonale.

„Dobra Jakość Produktu” to motto, które towarzyszy nam w codziennej działalności naszej firmy. Jest to filozofia założyciela i Prezesa firmy Dariusza Prekurat, który poświęcił kawałek swojego życia na inspirujące podróże do Włoch. Owocem tych wypraw stała się ta jedyna, najlepsza kawa, pochodząca z najbardziej nowoczesnych palarni we Włoszech.

Od 2006 roku jesteśmy wyłącznym importerem włoskiej kawy Cellini na rynku Polskim. Jesteśmy mocno związani z filozofią włoskiego espresso,  kawy świadomej, wiadomego pochodzenia, certyfikowanej i przede wszystkim ekologicznej. Wierzymy, że tylko kawa kategorii Premium zapewni absolutne zadowolenie nawet najbardziej wymagającym smakoszom.

Natomiast tym, którzy prowadzą działalność gastronomiczną, nasze produkty przyniosą większą liczbę zadowolonych i uśmiechniętych klientów. Aby otrzymać idealne espresso, potrzebny jest profesjonalny sprzęt z dobrymi parametrami technologicznymi. Z tego powodu właśnie współpracujemy z włoskimi markami ekspresów La Pavoni, Quick Mill oraz firmą Conti z Monako, specjalizującą się w ekspresach gastronomicznych.

Naszą ofertę rozbudowaliśmy również o ekspresy przeznaczone do biur i małej gastronomii, takich marek jak Jura i Nivona.

W dziedzinie ekspresów jesteśmy ekspertem. Na temat dobrych i  renomowanych maszyn, które tworzą włoskie espresso według przyjętej etykiety i oczekiwań wiemy wszystko. To, co dla nas ważne, to zachowanie przystępnych cen i korzystnych rozwiązań finansowych dla partnerów biznesowych, klientów indywidualnych, dla Was.

Nasze usługi obejmują dobór odpowiedniej mieszanki kawy i sprzętu, szkolimy także z obsługi ekspresów, jak również prowadzimy autoryzowany punkt Serwisowy urządzeń takich marek jak: La Pavoni, Quick Mill oraz Conti.

Spotkanie z nami sprawi, że Wasze spojrzenie na kawę już nigdy nie będzie takie samo!