Od dziesiątków lat włoska Grupa Cellini produkuje kawę o wysokiej jakości, która łączy doświadczenie starożytnych palaczy kawy z gwarancją możliwości śledzenia certyfikowanego procesu produkcji. Połączenie tradycji i nowoczesności to rezultat ewolucji , który wydźwignął Cellini na pozycję lidera na rynku producentów kawy o wysokiej jakości i który pozwolił jej na przyciąganie konsumentów, którzy skupiają szczególną uwagę na walory smakowe.

Nie zachwiana wola ochrony, konsolidowania, gdzie jest to możliwe rozwoju opartych na podstawowych zasadach doboru kawy zielonej, procesów palenia kawy, a także techniki pakowania – wszystko to jest dzisiaj główną częścią kompani DNA, co jest demonstrowane poprzez użycie najlepszych źródeł, zastosowanie najbardziej rygorystycznych procesów analizy w laboratoriach, często powtarzane testy kontrolne produktu finalnego, czyli kawy w filiżance.

Dzisiaj tak jak i w przeszłości osiągnięty wynik jest niczym innym jak owocem olbrzymiej pasji i olbrzymiej perfekcji, które wyróżniają wszystkie produkty marki Cellini.