Cellini2019-04-18T13:55:39+00:00

Od dziesiątków lat włoska Grupa Cellini produkuje kawę wysokiej jakości, która łączy doświadczenie starożytnych palaczy kawy z możliwością śledzenia certyfikowanego procesu produkcji. Połączenie tradycji i nowoczesności to rezultat ewolucji, która wyniosła Cellini na pozycję lidera na rynku producentów kawy najwyższej jakości. Pozwoliło jej to na przyciąganie najbardziej wymagających konsumentów, skupiających szczególną uwagę na walorach smakowych.

Nie zachwiana wola ochrony i konsolidowania, gdzie jest to tylko możliwe, rozwój oparty na precyzyjnych zasadach doboru zielonej kawy, proces jej palenia, a także techniki pakowania – wszystko to jest dzisiaj główną częścią kompani DNA. Jest to demonstrowane poprzez użycie najlepszych źródeł, zastosowanie najbardziej rygorystycznych procesów analizy w laboratoriach i często powtarzane testy kontrolne produktu finalnego, czyli kawy w filiżance.

Dzisiaj, podobnie jak w przeszłości, osiągnięty wynik jest niczym innym, jak owocem olbrzymiej pasji i olbrzymiej perfekcji, które wyróżniają wszystkie produkty marki Cellini.