Bułkę przez Bibułkę szkolenie baristyczne

12 września odbyło się kolejne szkolenie baristyczne, organizowane przez Inspiracje Kawowe. Tym razem spotkaliśmy się z pracownikami Bułki przez Bibułkę. Spotkanie w lokalu na Saskiej Kępie nie było jednak ani pierwszym tego typu wydarzeniem, ani ostatnim – w planach mamy wyszkolenie personelu w czterech lokalach w Warszawie i Konstancinie. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Restauracje Bułkę przez Bibułkę zna w Warszawie już chyba każdy. Lokal słynie z niezwykle smacznej i ciekawej kuchni, a także dobrej, włoskiej kawy Cellini. To jedno z czołowych miejsc na kulinarnej mapie Warszawy, którego nie sposób pominąć. Pod spodem prezentujemy materiał ze szkolenia baristycznego, dzięki któremu personel w restauracjach Bułkę przez Bibułkę może jeszcze lepiej serwować kawę i wydobywać z niej to, co najlepsze.

Pod spodem jeszcze kilka zdjęć, które zostały wykonane w lokalu na Saskiej Kępie. W restauracji Bułkę przez Bibułkę można nie tylko zjeść coś pysznego i napić się dobrej kawy – wystrój wnętrza niezwykle sprzyja atmosferze odpoczynku i relaksu. My jesteśmy zachwyceni i serdecznie polecamy spędzić tam trochę czasu ?

Karolina Skutnik

2019-03-15T10:09:49+00:00