29 sierpnia przeprowadziliśmy szkolenie baristczne dla pracowników Innej Bajki w Białymstoku. W ciągu kilku godzin nasz barista przekazał sporą dawkę wiedzy i ciekawostek personelowi jednej z najbardziej kultowych restauracji na Podlasiu. Niemal rodzinna atmosfera spotkania sprawiła, że szkolenie stało się nie tylko solidną nauką, lecz także przyjemną zabawą. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!

Szkolenie baristyczne w Innej Bajce w Białymstoku

W pierwszej kolejności zaproponowaliśmy część teoretyczną, w której załoga Innej Bajki mogła dowiedzieć się kilku ważnych rzeczy zarówno na temat samej kawy, jak  i sposobów jej parzenia.

Sztuka przygotowywania espresso i nie tylko…

W kolejnej części spotkania personel restauracji miał okazję przekonać się, jak wiedza teoretyczna przekłada się na praktyczne umiejętności. Duża część spotkania została poświęcona sztuce przygotowywania prawdziwego, włoskiego espresso, a także kaw mlecznych.

 

Szkoleniu bacznie przyglądał się także właściciel i szef Innej Bajki Pan Paweł Kosiorek (na zdjęciu niżej od lewej).

 

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Wszystkich zapraszamy do odwiedzenia Innej Bajki w Białymstoku – to miejsce to nie tylko najlepsza kawa, lecz także niezwykle smaczna kuchnia oraz ciekawy i przyjemny wystrój. Odwiedzając Białystok, to miejsce z pewnością powinno znaleźć się na Waszej liście! Poniżej kilka zdjęć samej restauracji, które udało nam się zrobić jeszcze przed przybyciem gości. Zobaczcie sami, że naprawdę warto tu być!

W Innej Bajce

 

Karolina Skutnik