Lubisz kontakt z ludźmi? Kochasz kawę?
Teraz masz szansę zgłębić tajniki wiedzy o kawie oraz rozwijać doświadczenie w sprzedaży innowacyjnych produktów użytkowych.

Jeśli podzielasz naszą pasję, wokół włoskiego espresso i produktów klasy Premium, to możemy Ci zaproponować stanowisko:

Doradca Klienta  w Warszawie

Nasze oczekiwania od kandydatów:

  • Doświadczenie w branży kawowej;
  • Dobre umiejętności interpersonalne;
  • Kreatywność, zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów w kanale HORECA;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Pozytywne nastawienie do świata i ludzi;
  • Prawo jazdy kategorii B – min. 2 lata;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie;
  • Dodatkową prowizję uzależnioną od efektów pracy;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Szkolenia i wyjazdy zagraniczne;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Do Twoich zadań, należeć będzie:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie w sektorze gastronomicznym;
  • Przeprowadzanie prezentacji, szkoleń  oraz degustacji produktu;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Opieka nad stałymi klientami, dbałość o dobre relacje i współpracę;
  • Dbanie o wizerunek firmy i promowanie jej marki;

Nie oczekujemy od Ciebie dużego doświadczenia – dla nas najważniejsze jest Twoje zaangażowanie w pracę, chęć stałego rozwijania się i doskonalenia swoich umiejętności.
Jeżeli nie boisz się kontaktów z ludźmi i nowych wyzwań, ta praca jest dla Ciebie 🙂 !

Na CV proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz.883).”

Adres e-mail, na który należy przysyłać aplikacje: piotr@inspiracjekawowe.pl

Specjalistka/Asystentka Działu Zaopatrzenia

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Wynagrodzenie: 2 – 4 tys. zł

Podstawowy zakres zadań:

  • składanie zamówień u dostawców
  • organizowanie transportu od dostawców do firmy i od firmy do klientów
  • bieżąca obsługa zamówień
  • wystawianie faktur i paragonów
  • kontrola stanów magazynowych i planowanie dostaw
  • kontakt z dostawcami zagranicznymi i polskimi
  • koordynacja pracy wszystkich działów w firmie
  • kontakt z kontrahentami i klientami mailowy i telefoniczny
  • przygotowywanie dokumentacji magazynowej; wprowadzanie towarów na stan, przygotowanie dokumentów do działu finansowego
  • współpraca z innymi działami firmy
  • inne
  • godziny pracy: 8.30-16.30

Wymagamy:

  • j. angielski na poziomie komunikatywnym – pozwalającym na swobodną rozmowę telefoniczną z kontrahentami zagranicznymi i tłumaczenia prostej codziennej korespondencji.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • cenimy uczciwość, odpowiedzialność i samodzielność, a także pozytywne nastawienie oraz umiejętność pracy i komunikacji w zespole.
  • od osoby zatrudnionej na tym stanowisku wymagamy: odpowiedzialności, dbania o koszty firmy, szukania i proponowania lepszych rozwiązań, współdziałania ze wszystkimi pracownikami, dokładności, sumienności w codziennym wykonywaniu obowiązków, chęci podjęcia pracy na w/w stanowisku na dłuższy okres czasu, umiejętności analitycznego myślenia i planowania, skutecznej komunikacji, znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w małej, stabilnej firmie
  • miłą atmosferę
  • telefon służbowy
  • szansę na zdobycie doświadczeń w różnych dziedzinach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV, list motywacyjny na adres email: patrycja@djp.com.pl